O nás

V tíme mladej spoločnosti Lean System sa zišli uznávaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami a jednoznačným pohľadom na partnerské vzťahy v biznise. Naším cieľom je venovať sa potrebám zákazníkov individuálne, s plným pochopením konkrétnych výrobných, skladovacích či dopravných systémov. Vďaka dlhým hodinám diskusií nielen s manažérmi, ale aj samotnými ľuďmi z produkcie a pozornému počúvaniu ich nápadov vám prinášame inovatívne riešenia presne na mieru.

Naše služby siahajú od návrhu až po vyskúšanie prototypu, tak aby bol problém vyriešený zmysluplne a komplexne. Samozrejmosťou je garancia funkčnosti a následný servis i špecializované poradenstvo.

Ako zakladatelia opierame svoje skúsenosti o pôsobenie vo vrcholových pozíciách medzinárodných firiem, na Slovensku i v zahraničí. Dôsledné poznanie problémov zákazníkov akými sú Volkswagen Slovakia, ZF SACHS Slovakia, či PSA PEUGEOT CITROËN Slovakia nám umožnilo preniknúť do hĺbky výrobných i logistických procesov, zlepšiť podmienky a uľahčiť prácu stovkám pracovníkov, ale aj uviesť  vysoko efektívny „rúrkový systém“ do širokého povedomia priemyslu na Slovensku.

 

Aug 11, 2014 | Posted by | Komentáre sú deaktivované
Premium Wordpress Themes by UFO Themes