Dodávky materiálu

LEAN SYSTEM SK Vám poskytuje 4 možnosti dodania rúrkového systému:

1. Dodávky samotného Lean System materiálu a komponentov. Takto máte možnosť si Vaše jednotlivé konštrukcie skladať sami priamo u Vás. Predpokladom na správne navrhnuté a zmontované konštrukcie je absolvovanie montážneho školenia.

2. Dodávky už zmontovaných konštrukcií na kľúč. Po odsúhlasení 3D návrhu sa aplikácie zhotovujú u nás a následne sú doručené ku Vám. Zmontované konštrukcie si rýchlo postavíte na určené miesto vo Vašej výrobe. Každá konštrukcia postavená u nás má jedinečný štítok so všetkými potrebnými technickými informáciami. Pri špeciálnych aplikáciách našim zákazníkom poskytujeme možnosť dodania jedného kusu – Prototypu. Až po otestovaní vo výrobnom procese a v prípade, že dané riešenie je efektívne, odsúhlasíme dodávku ostatných kusov konštrukcií.

3. Montáž konštrukcií u Vás našim tímom montážnikovHoshin.

4. Dodávky predmontovaných častí konštrukcií. Chcete vykonať montáž konštrukcií priamo u Vás ale nechcete investovať príliš veľa času? Táto cesta je pre Vás ideálnym riešením. Jednoducho a rýchlo pospájate nami predpripravené časti konštrukcie podľa našich inštrukcií.

Aug 4, 2014 | Posted by | 0 comments
Premium Wordpress Themes by UFO Themes